Menu strony
Inne informacje

Jakich firm rzeczy dla dziecka poleca się kupować?

Już niedługo rozwiązanie, a mama i tato dalej nie do końca są przygotowani do swojej nowej roli? Całościowa wyprawka dla niemowlaka dostępna jest w sklepach do kupienia w pełnych zestawach, bez konieczności analizowania ze szczegółami wszystkich rzeczy. Wybierając obecnie spośród przetestowanych marek, można całkowicie zawierzyć tym oferowanym w internecie przez innych rodziców. Doskonałe oraz korzystne cenowow propozycje znajdują się w zasięgu ręki, więc nie trzeba daleko szukać. Wszystkie niezbędne rzeczy i urządzenia kupisz już dziś w jednym miejscu.

Prognoza na jesień – wieczory będą słodkie!

Ciasto Karmelowe
Za porą przejściową między słonecznym latem a mroźną zimą nie wszyscy przepadają. Nic dziwnego – jesienią często towarzyszy nam spadek formy i wahania nastroju. Chłód oraz deszcz sprawiają, że jak mało kiedy potrzebujemy sposobu na poprawę samopoczucia. Dwie rzeczy na pewno są w stanie wprawić większość z nas w świetny nastrój: dobre towarzystwo i coś słodkiego!

Michael Schumacher i Lewis Hamilton najszybsi podczas treningów przed Grand Prix Włoch

Pierwsze treningi przed trzynastą rundą tegorocznego sezonu Mistrzostw Świata Formuły 1 - Grand Prix Włoch stanęły pod znakiem dobrej pogody - przez cały czas na torze dominowało słońce, więc kierowcy z pewnością byli dzisiaj przygotowani na szybką jazdę.

Czy Ernest Wilimowski to najlepszy piłkarz w historii Polski?

Piłka nożna
Ernest Wilimowski to bez wątpienia najlepszy polski piłkarz przedwojennej Polski. Ci, którzy mieli możliwość widzieć jego grę, mówili jedno słowo: Geniusz. Wśród kibiców krążyła opinia, że Wilimowski strzelił więcej goli, niż miał wypracowanych okazji.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.