Menu strony
Dodatkowe wpisy

PASCAL KONTRA OKRASA

Pascal kontra Okrasa - Pascal Brodnicki i Karol Okrasa
„PASCAL KONTRA OKRASA! – dwóch kucharzy, dwa pomysły na obiad, supercena! Co tydzień coś nowego!” To chyba najkrótszy sposób opisania nowoczesnego, długofalowego projektu Lidla, który po uprzedniej fazie teaserowej, startuje
w poniedziałek, 30 lipca br.

Węglowodanowa pułapka

Czekolada, deser
Zdań na temat czy unikać, czy wręcz przeciwnie, postawić na węglowodany w naszej diecie, jest mnóstwo. Kwestie żywienia są zawsze względne i zależne od sytuacji w jakiej się znajdujemy.

Gra w różowy. Róż to hit czy kicz?

Pokój dla dziewczynki, narzuta Bambini
Kolor różowy albo się kocha, albo nienawidzi. Czy w świecie którym rządzą pogoń za trendami i ciągłe dążenie do doskonałości jest miejsce na kolor uważany za jeden z najbardziej kiczowatych? Róż to hit czy kicz? Dla nas to absolutny hit.

Jak urządzić pokój dziecięcy?

pokój dziecka
Wydawnictwo Hachette Polska przedstawia minialbum "Pokój dziecka" z serii Inspiracje. Szykowanie dziecięcego pokoiku to prawdziwa przyjemność, ale też wielkie wyzwanie dla rodziców, którzy chcą by był on niepowtarzalny, bajeczny, a przy tym bezpieczny i funkcjonalny. I tu z pomocą przychodzi "Pokój dziecka"!

W książce znajdziesz wiele pomysłów oraz gotowych rozwiązań, jak urządzić pokój malucha, aby był ładny, magiczny i żeby Twoje dziecko dobrze się w nim czuło.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.