Menu strony
Dodatkowe wpisy

Najdziwniejsze słodycze świata…

Salsagheti, słodycze
Robaki w lizakach, cukierki o smaku ośmiornicy z cebulą czy bekonowe miętówki? Na samą myśl można doznać mdłości, jednak takie oraz inne nietypowe łakocia je się w różnych zakątkach globu.

Dodaj jesieni pikanterii!

Dodaj jesieni pikanterii!
Miłośnicy ostrych smaków nie wyobrażają sobie kuchni bez pieprzu, chili czy tabasco. Nic dziwnego - dodane do potraw sprawiają, że dania nabierają niezwykłej wyrazistości. Warto jednak wiedzieć, że pikantne jedzenie ma szczególną moc – wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Postawmy więc na kuchnię bogatą w przyprawy, by ustrzec się jesiennych przeziębień!

Maciej Kot letnim mistrzem Polski, Hajek najlepszy wśród Czechów

Maciej Kot zdobył złoty medal letnich mistrzostw Polski w Wiśle-Malince, z ponad 20-punktową przewagą nad srebrnym medalistą. W rozgrywanych równolegle mistrzostwach Czech zwyciężył Antonin Hajek.

Sprzęt fitness w Twoim mieszkaniu

Fitness to ostatnio niezwykle popularny – zwłaszcza wśród kobiet - sport. Większość z pań, by poprawić kondycję plus pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam realizuje ustanowione zamysły.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.