Menu strony
Dodatkowe wpisy

Bakterie mogą być dobre

Bakterie mogą być dobre
Bardzo ważne dla dojrzewającego organizmu dziecka jest to, aby jego skóra była zdrowa i odpowiednio się rozwijała. Codzienna kąpiel z wodą i mydłem to jednak za mało - jest inny sposób, aby wspomóc zdrowie naszego malucha i odpowiednio stymulować rozwój pozytywnych składników – tak zwanych dobrych bakterii.

Bambusowy zestaw: mysz + klawiatura

Bambusowy zestaw
Mysz i klawiatura wykonane z bambusa idealnie nadają się na nietypowy prezent świąteczny dla amatora komputerowych gadżetów.

Piękny pokój dziecka na Gwiazdkę

Meble do pokoju dziecka MAYA AMBIANCE TEXTILE
Okres przedświąteczny dla wielu rodziców oznacza przede wszystkim poszukiwania prezentów dla swoich pociech. Warto pomyśleć, czy na Gwiazdkę nie zafundować dziecku zmiany w pokoju, kupując nowy mebelek lub dodatek. Z pomocą przychodzi nam bogata oferta marki Sauthon.

Owocowe przetwory z domowej spiżarni

Owocowe przetwory z domowej spiżarni
Dobrym sposobem na zachowanie wakacyjnego wigoru oraz zdrowia są przetwory z owoców – smakowita osłoda jesiennych i zimowych dni.
Domowe przetwory to znany od wieków sposób na zachowanie dobroczynnych właściwości owoców przez cały rok. Zamknięte w słoiczkach witaminy pomagają w walce z jesiennymi przeziębieniami, są idealnym dodatkiem do potraw czy rozgrzewającej herbaty.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.