Menu strony
Inne informacje

Największe atuty gry FIFA

Należy otwarcie napisać, że jeśli w rachubę wchodzą gry, a przynajmniej te o tematyce piłkarskiej, doskonałym rozwiązaniem jest sięgnięcie po grę FIFA. W końcu prawda jest taka, iż FIFA to niezwykła gra. Akurat odnośnie tego raczej nie mam najmniejszych wątpliwości. W końcu twórcy FIFY to niemalże geniusze. Może niektórzy ludzie mogą się ze mną nie zgodzić, lecz nie zmienię zdania. FIFA towarzyszy dla mnie od przynajmniej 15 lat, więc to doskonale pokazuje, że ta gierka nigdy się nie nudzi.

Wszystkie kolory muzyki w prezencie na Dzień Dziecka

Słuchawki Vieta Junior i Young
Nastolatki wyrażają swój styl i poglądy poprzez wygląd oraz muzykę jakiej słuchają. Projektanci firmy Vieta, producenta sprzętu audio z Barcelony, postanowili połączyć oba elementy tworząc serie słuchawek Vieta Junior i Vieta Young. Zainspirowane kulturą festiwalową miasta, w zdecydowanych kolorach, a przy tym oferujące wysoką jakość dźwięku – sprawdzą się idealnie jako prezent na Dzień Dziecka.

Referencyjny tablet Creative HanZpad

Creative HanZpad
Firma creative zapowiedziała nowy tablet HanZpad, dysponujący procesorem multimedialnym ZiiLABS ZMS-40 StemCell. Tablet ma grubość zaledwie 7,4 mm i obsługuje system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich oraz własny system operacyjny ZiiLABS.

Biathlon: Vicent Jay mistrzem olimpijskim w sprincie

Mistrzem olimpijskim w biathlonowym sprincie na na 10 km został niespodziewanie Francuz Vincent Jay. Drugie miejsce zajął Norweg Emil Hegle Svendsen, natomiast trzecie Chorwat Jakov Fak.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.