Menu strony
Dodatkowe wpisy

Niedroga zmiana aranżacji wnętrz - kilka przykładowych pomysłów

Naklejki ścienne potwory
Każdy właściciel mieszkania planuje co jakiś czas odświeżyć wnętrza czy zmienić wystrój i może do tego celu wykorzystać różne metody. Jedne wymagają większego wysiłki i więcej pieniędzy, za pomocą innych z kolei w błyskawiczny i łatwy sposób można odmienić wnętrza naszego mieszkania. O jakich metodach mowa?

Croque monsieur i croque madame – najsłynniejsze francuskie tosty

Croque madame - wariacja croque monsieur, czyli wersja z jakiem sadzonym
Chcesz poczuć klimat francuskiej kawiarenki? Wystaw stolik na balkon lub taras i przygotuj słynne francuskie tosty. Croque monsieur i jego siostra - croque madame czyli „chrupiący pan” i „chrupiąca pani” to symbol tamtejszej kuchni. Pod skomplikowaną nazwą kanapki kryje się prosty i sycący posiłek, doskonały na śniadanie, lunch, a nawet obiad, jeśli zaserwujemy ją w towarzystwie sałatki.

Dieta dla diabetyka

Dieta diabetyka
Cukrzyca typu II to bez wątpienia jedna z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych. Dotyka osób w każdym wieku – zarówno starszych, ale także małych dzieci. 27 czerwca obchodzony jest Dzień Walki z Cukrzycą. O kilka porad związanych dietą dla diabetyka poprosiliśmy Hannę Bieszczad, dietetyka z Centrum Naturhouse.

Ciasto czekoladowe na jesienną chandrę

Ciasto Czekoladowe – idealny sposób na dobry nastrój
Krótsze dni, ponure poranki i deszczowe popołudnia – nic dziwnego, że łatwiej ulegamy pogodowym zmianom nastroju. Dlatego wraz z nastaniem jesieni firma Dan Cake wznowiła produkcję ciast z intensywnie czekoladowej linii Premium. W dużych sieciach spożywczych można już dostać ciasto czekoladowe Dan Cake – idealny smakołyk na ponure jesienne wieczory.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.