Menu strony
Inne informacje

Zimowa moda na każdą kieszeń

Niedługo zaczną się zimowe tygodnie. Synoptycy wróżą, że czekają nas bardzo małe temperatury i wielkie śnieżyce. To znaczy, że najwyższy czas, by przejść się do sklepu.Na pewno kluczowym nabytkiem dla kobiety jest cieplutki płaszcz zimowy. To najlepszy wybór, bo taki ubiór wygląda dużo lepiej od każdej kurtki. Pamiętaj o tym, że w czasie zimnych miesięcy to nie prezencja płaszcza jest na pierwszym miejscu – ważne jest to, czy ubranie zagwarantuje ci ciepło.

Technologia w służbie odzieży

Bielizna aktywna Gatta Active
Zaawansowane urządzenia otaczają nas ze wszystkich stron w życiu codziennym. Korzystamy z nowoczesnych tabletów, lodówek, które zamawiają produkty, jeśli się skończą nasze zapasy, samochody same parkują, a telewizory mają dostęp do internetu i bez naszej ingerencji aktualizują swoje oprogramowanie. Rozwój technologiczny nie ominął także przemysłu odzieżowego.

Biathlon: złoto Tory Berger, Weronika Nowakowska piąta na 15 km

Weronika Nowakowska zajęła piąte miejsce w biathlonowym biegu na 15 km podczas Igrzysk Olimpijskich w Vancouver. Triumfowała Norweżka Tora Berger, która tym samym zdobyła setny złoty medal w zimowych igrzyskach olimpijskich dla Norwegii.

Technologia dotykowa - standard i wygoda

ekran dotykowy
Kiedyś znane tylko z targów branży IT, dziś dostępne niemal w każdym sklepie. Gadżety wykorzystujące technologie dotykowe stają się współczesnym wyznacznikiem standardu i wygody. Mobilne urządzenia, takie jak mp4, GPS czy telefony komórkowe coraz częściej opierają się właśnie na tego typu rozwiązaniach.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.