Menu strony
Dodatkowe wpisy

Zdrowe posiłki dla dzieci – proste zasady

warzywa ekologiczne
Ekologiczna żywność jest cały czas istotnym tematem rozmów, chociaż odrobinę pewnym sensie kontrowersyjnym. Niektórzy dopatrują się przesady w zdrowym żywieniu. Z czego przygotowywać potrawy dla dzieci? Coraz większą uwagę przywiązujemy do tego, co jemy. Sklepy organiczną żywnością przestały kojarzyć się nam ze zwariowanymi weganami ekologami.

Prawdziwe królestwo malucha

pokój dziecka
Przed nami początek roku szkolnego. Zakupy, zakupy i jeszcze raz zakupy. Dzięki sklepom internetowym nie muszą być tylko obowiązkiem - ze sklepem www.MebleDlaDziecka.pl staną się czystą przyjemnością!

Czujniki wypadku i bezruchu

telefon komórkowy
Czujniki wypadku i bezruchu - zaawansowane funkcje alarmowe. Ascom Wireless Solutions, wiodący dostawca łączności bezprzewodowej dodaje zaawansowane funkcje alarmu do telefonu WiFi Ascom i62 Protector, które pozwalają pracownikom czuć się bezpieczne podczas pracy w odizolowanych środowiskach lub pracy wykonywanej samotnie.

Stroje kąpielowe 2012 – najmodniejsze wzory

kostiumy kąpielowe
Słoneczny weekend nad morzem lub jeziorem, a może bajeczne wakacje w tropikach? Nie ważne gdzie będziemy się wygrzewać ale jak będziemy się prezentować.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.