Menu strony
Dodatkowe wpisy

Pendrive GOODRAM Twister 32GB

Egzystencja w epoce cyfryzacji wymaga czasami ekspresowego dostępu do fundamentalnych danych. Przenośne nośniki i pendrive poprawiają przenoszenie danych a też służą jako pewne magazyny fotografii, dokumentów, filmów. Jak jednak je dobrać, aby następnie nie żałować?

Popularność elektronicznego dymku

e-papieros
Papierosy są szkodliwe. Wspierają rozwój raka płuc. Niszczą odporność organizmu. Zachęcają przypadłości systemu oddechowego. Odbarwiają odpychająco paznokcie. Co najgorsze, nikotyna niesamowicie uzależnia.

Jaką sukienkę założyć na studniówkę?

sukienka
Miesiąc styczeń to termin gdy wszystkie uczennice szkół średnich mają ten sam problem – jaką sukienkę ubrać na bal studniówkowy. Jest to pierwszy tak poważny bal symbolizujący wejście w dorosłe życie i zostawienie za sobą całej wcześniejszej beztroski. Od tej chwili na horyzoncie widać będzie tylko jeden cel, jakim jest egzamin maturalny oraz wybór dalszej ścieżki edukacji. Warto zatem tę noc uczynić niezwykłym, a nic nie pomoże w tym tak dobrze, jak piękna kreacja.

Wiosna w Twoim telefonie

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-221
Cieplejsze i dłuższe dni, piękne słońce za oknem, a co za tym idzie częstsze wyjścia ze znajomymi sprawiają, że chętnie wymieniamy ubrania w szafie, eksperymentujemy z fryzurą czy też makijażem w żywych barwach. Teraz, dzięki firmie Nokia, możesz odmienić również swój telefon.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.