Menu strony
Dodatkowe wpisy

Owocny trening może dodać energii

Płaski brzuch, diety
Ćwiczenia fizyczne wpływają nie tylko na nasze ciało i perfekcyjną jego rzeźbę, lecz też na kondycję naszej psychiki. Wiele pasjonatek oraz wielu pasjonatów rekreacji zgodnie stwierdza, że rewelacyjnie się czuje po zakończonym treningu. Im intensywniejszy, tym samopoczucie jest lepsze. Doskonałe efekty niektórych zestawów treningowych widoczne są doskonale już po miesiącu systematycznych ćwiczeń, dlatego warto dokładnie przemyśleć swój wybór oraz razem ze specjalistą ułożyć swój plan treningowy.

Pokój małego pilota

Pokój małego pilota
Jedną z najpopularniejszych dziecięcych fascynacji jest latanie, a co drugi mały chłopiec chciałby zostać w przyszłości pilotem. Czasami od marzeń do ich realizacji jest zaledwie mały krok. Z pomocą sklepu My Room nasz synek poczuje się w swoim pokoju jak prawdziwy lotnik.

Co zrobić, by właściwie dobrać akcesoria do gry w halówkę?

piłkarzyki
Szczere fakty są takie, że jeśli wchodzi w rachubę granie w piłkę halową, początkowo należy szczegółowo pomyśleć co jest dla nas niezbędne, aby mieć okazję bez absolutnie żadnych kłopotów ogrywać swoich przeciwników... Początkowo weźmy pod uwagę obuwie. To w zupełności normalne, że buty sportowe odgrywają gigantyczną rolę. Przecież Polska to nie Brazylia, więc gra boso nie jest OK. Chociaż to może jakieś rozwiązanie - Brazylia to wielka potęga sportowa
.

Joga dla przyszłych matek i nie tylko

Joga
Dla przyszłych mam i innych osób zainteresowanych uprawianiem jogi zaplanowano specjalne zimowe warsztaty w Hotelu Odyssey na granicy Kielc. Zajęcia, odbywające się w weekendy poprowadzi para doświadczonych instruktorów jogi z Warszawy.
Zegar pogodowy
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.